S oborem financí je spojena spousta rizik v tom, že si lidé nechávají radit od nekompetentních lidí. Já dnes vidím právě v tomto prostor pro vybudování kvalitní kanceláře finančních odborníků, kteří budou zaměstnaní pod hlavičkou jediného nezávislého a komplexního finančního útvaru na Hořicku – FinanceHorice.cz

Každá firma ovšem, stejně jako lidský život, začne v plenkách a musí se postupně rozchodit, než začne běhat. Za pomoc při tomto rozbíhání nabízím právě Vám možnost vzájemné spolupráce a přivýdělku. Každý si může díky doporučitelskému programu vydělat bez problémů několik tisíc za pouhé zmínění, za pouhé doporučení.

1. Doporučení klienta na hypotéku (financování bydlení)

Odměna: 500,- + 0,05% z jistiny hypotéky

Příklad: Pan Klient je již nějakou dobu pod mou správou a má bratra, který bydlí v nájmu, ale chtěl by si vzít hypotéku a bydlet ve svém, má už vyhlédnutý baráček na vesnici kousek od Hořic za 2,4 milionu a hledá co nejvýhodnější financování. Pan Klient bratrovi předá kontakt na mě a zavolá mi, že kontakt předal a komu ho předal. Bratr mi následně zavolá, domluvíme si schůzku a v následujících 2 měsících se postupně dohodneme na podmínkách, které pro něj budou nejlepší a podepíšeme s bankou úvěrovou smlouvu. Bratr má nyní možnost čerpat úvěr a panu Klientovi vyplatím 500+(2400000*0,0005)=1700,-. To je poměrně zajímavá odměna za to, že pan Klient pouze předal vizitku či telefonní číslo.

 

2. Doporučení klienta na autopojištění

Odměna: 100,- + 5% z ročního pojistného

Příklad: Honzovi je 22 let a je tuner. Je z party pěti kamarádů tunerů, kteří v tomto věku platí za své bouráky pojistky za 8 tisíc. Ví, že jeho povinné ručení jsem zlevnil z 8 tisíc na 6 a doporučí mě svým kamarádům. Ti mi následně zavolají, že jim o mě řekl Honza a že by chtěli vědět, jestli bych jim dokázal zlevnit povinné ručení. Třem z nich dokážu povinné ručení zlevnit, čtvrtému ne. Ceny pojistek budou 5, 6 a 7 tisíc. Honzovi vyplatím za prvního kamaráda 100+(5000*0,05)=350,-, za druhého 100+(6000*0,05)=400,-, a za třetího 100+(7000*0,05)=450,-. Celkem si tedy za zmínění Honza vydělal 1200 korun a může si koupit třeba plnou nádrž nafty do svého „Golfa TDi v čipu“.

 

Individuálně je možné se domluvit na doporučení i v jiných oblastech. Investice jsou například nástroje, kde se musí pečlivě posuzovat dle investičních analýz, které zvolit prostředky a není jednoduché vypočítat optimální odměnu pro doporučitele.

 

V rámci tohoto programu mohu nabídnout spolupráci i brigádníkům na roznos letáčků. Pro zájemce nechám natisknout letáčky s unikátním kódem. Když se mi následně ozve potenciální zákazník s tímto kódem, náleží peníze z obchodu danému brigádníkovi. Na detailních podmínkách se můžeme dohodnout osobně či po telefonu.