Přidejte i vy svou referenci

Bára

Resili jsme povinne ruceni. Pan Mirek nam ve vsem umel poradit a diky němu jsme i usetrili. Doporučujeme

Michal Jantač

Na Mírovi je opravdu vidět, že oblast financí má zmáknutou. Jeho přístup se mi opravdu líbí a každá schůzka s ním je velice přínosná, vše dokáže přehledně vysvětlit. Nebojím se mu svěřit úvěr či nějakou investici, jelikož se opravdu vyzná. Mám v něj důvěru.

Podnikatel
22
Jičín

Jaroslav Sais

S panem Junkem jsme se sešli jako kolegové z oboru finančního poradenství. I přes to, že jsme konkurenti, tak jeho služby musím doporučit. Jedná se o člověka, který má výborný přehled, zdravý a smysluplný pohled na finance a profit jeho klientů je na prvním místě.

Finanční poradce
37
Pardubice

Patrik Feichtinger

Míra je člověk, který je velmi upřímný a osobitý. O obor financí se zajímá mnoho let. To, jak hodně ho zajímají investice a rozumí jim je velmi inspirativní i pro mě. Míru jsem viděl pracovat v terénu a můžu říct, že nikomu nic nenutí, sdělí své zkušenosti a jak s tím druhá strana naloží, je na ní. Tento přístup je pro mě TOP a Míra má můj obdiv.

Podnikatel
27
Pardubice

Daniel Masařík

Veliká spokojenost, řešili jsme povinné ručení osobního automobilu i motocyklu. Vše potřebné vysvětlí a poradí. Určitě doporučuji.

Jan Chára

S Mirkem jsme řešili pojištění odpovědnosti u zaměstnavatele a povinné ručení u auta. Oboje mám za bezkonkurenční ceny a navíc s velmi výhodnými podmínkami. Vřele doporučuji jeho služby, hlavně kvůli férovému jednání, které dostanete na míru ušité.

Prodejce, iSETOS
20
Hořice

Monika

Jednoznačně spokojenost. Příjemné vystupování, pohodová domluva. Umí poradit, vysvětlit. Jsem ráda, že s Vámi spolupracuju. Mohu doporučit 🙂

Sociální služby
24
Pardubice

Lenka Junková

Několik let sleduji Mírův zájem o investice a záležitosti ohledně financí, kdy vložil své naspořené peníze do investičních fondů, sledoval vývoje měn a situaci na finančních trzích a neustále přeléval peníze mezi různými fondy, studoval literaturu a zajímal se o životopisy úspěšných investorů. Výsledek toho nemohl být jiný, než že začal v tomto oboru aktivně pracovat. Je samozřejmostí, že jedním z prvních klientů jsem byla já a mohu jen říct, že mi dokázal zlevnit všechny pojistky, které jsem měla, ať to bylo povinné ručení, pojištění nemovitosti nebo pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, v některých případech to nebyly malé částky. Vím, že tuto práci dělá zodpovědně a proto mu držím pěsti a přeji hodně vstřícných klientů.

OSSZ Jičín
48
Hořice